Oustecké nádraží v přímém přenosu

On-line reportáž

Aktualizovat
8.2. V Ústí nám opět napadal sníh a tak hurá na hory, ideálně vlakem :-)
Sněhová nadílka

Sněhová nadílka

26.1. Před pár dny nás navštívil tento krasavec z Polska. Velmi pěkný úlovek!
Návštěva z Polska

Návštěva z Polska

12:09
24.12. Přejeme všem našim fanouškům krásné Vánoce a hodně štěstí v Novém roce.
5.10. I přes velkou oblačnost se stejně ukázal nad nádražím měsíc.
Měsíc

Měsíc

5.9. Zajímavé vlaky - Děkujeme M. Fialovi :) 9.9. Sp 1937, Praha hl. n. 8:31 - 8:38 a zpět Sp 1936, Praha hl. n. 19:23 - 19:26 Parní lokomotiva 9. 9. R 28809, Praha hl. n. 8:18, průjezd Čerčany cca o 25 minut později, zpět R 28808, Praha hl. n. 18:37, průjezd Čerčany cca o 25 minut dříve. Pojede historický motoráček k 250-tému výročí trati na Jindřichův Hradec
Trocha historie

Trocha historie

27.7. Fanoušek Ondřej zachytil Nostalgickou jízdu historických vlaků Kralický Sněžník ve stanici Ústí nad Orlicí. Děkujeme!
Nostalgická jízda

Nostalgická jízda

26.7. Na Ousteckém nádraží je občas velký frmol.
Potkání RegioJet

Potkání RegioJet

11:16
17.7. I letos se můžete svézt každou sobotu od 17. června do 30. září historickými vlaky Králický Sněžník, které jedou z České Třebové přes Ústí nad Orlicí, Letohrad a Dolní Lipku až do Hanušovic a stejnou trasou i zpět. Pravidelně se na nich budou střídat parní a motorová historická vozidla. Podaří se vám je zachytit v 8:53 nebo v 17:17 při návratu?
16.6. Po úspěšných přenosech z Hlavního nádraží v Praze a z Ousteckého nádraží jsme připravili další stream pro šotouše. Tentokrát z nádraží v Čerčanech. Věříme, že se vám bude líbit. Sledovat ho můžete na tomto odkazu.
Čerčany

Čerčany

09:12
15.6. V emailech nám posíláte nápady kam dál chcete dát kamery. Děkujeme vám za ně, je to skvělá zpráva, že chcete více takových streamů. Pokud náhodou přes dané nádraží jezdíte, udělejte nám prosím pár fotografií z lokace, ať se můžeme snáz rozhodovat kam ano a kam to nemá smysl. Děkujeme za vaši podporu!
11:08
Když SlowTV, tak proč ne Slow Radio? Právě spouštíme malý experimentální projekt, který vznikl na našich redakčních poradách. Poslechněte si pravou českou louku, právě teď! www.slowradio.cz!
22.5. Po přesunu mikrofonu můžete zaslechnout v přenosu z Ousteckého nádraží i klavír. Jedná se klavír darovaný původní majitelkou z Brandýsa nad Orlicí, který je umístěn na pražské nástupiště.
Klavír na Ousteckém nádraží

Klavír na Ousteckém nádraží

Video pro všechny milovníky železnice ZDE!
Bulík

Bulík

13:53
28.4. Experti z NetRex přenos obnovili a opět můžete sledovat dění na Ousteckém nádraží v plné kráse :-)
08:49
28.4. Dnes zajedou technici z NetRex do Ústí nad Orlicí a měli by obnovit přenos. Současně vymění mikrofon, aby byl blíže k amplionu a zvuk by kvalitnější. Děkujeme za trpělivost.
11:48
26.4. Technici hlásí: „Bude nutný výjezd do Ústí nad Orlicí a oprava na místě. Při té příležitosti bychom vyměnili též mikrofon, který bude mít delší kabel a dosáhne až ampliónu. Přenos by tak měl být zase o něco lepší.“ Předpokládaný termín v pátek.
08:46
25.4. Vážení diváci, výpadek vysílání na tomto kanále řešíme. Doufáme, že se povede rychle odstranit a omlouváme se.
20.3. Po dvou týdnech, kdy byly postupně vyloučeny druhá a pak první traťová kolej mezi stanicemi Ústí nad Orlicí a Brandýs nad Orlicí, dospěly dnes práce do vlastní stanice Ústí nad Orlicí. Pracuje se na třebovském zhlaví a jsou vyloučeny první a třetí staniční kolej. Takže všechny vlaky musí jezdit jen po sudé skupině, což je jistě pro provoz limitující.
Práce na kolejišti

Práce na kolejišti

14.3. Od 9:30 hod dnešního dne do páteční půlnoci pokračuje výluka, tentokrát 1.traťové koleje, v úseku Brandýs nad Orlicí - Ústí nad Orlicí. Dopravní opatření obdobné jako minulý týden.
Pendolino Sc 506

Pendolino Sc 506

7.3. Dnes začala nepřetržitá výluka v úseku Ústí nad Orlicí - Brandýs nad Orlicí. Je vyloučena druhá traťová kolej, vlaky tak jezdí jen po jedné koleji. Samozřejmě tím dochází ke zpoždění vlaků. Některé osobní vlaky jsou nahrazeny autobusy a to někdy až z České Třebové do Chocně a opačně, některé jen z Ústí nad Orlicí.
Hustý provoz na trati

Hustý provoz na trati | foto: slowTV