Stream nefunguje

Léto zemědělce

 • Počet zhlédnutí:
 • ×
 • Co je slow TV?
  ×

  Slow TV je vysílání v přímém přenosu z míst, která slibují zajímavé příběhy. Pomalu sledujeme zdánlivě obyčejné scény ze života lidí, zvířat, rostlin i strojů, tak jak se odehrávají právě v tomto okamžiku. Je to nuda? Možná jen na první pohled!

  Jak sledovat Slow TV?
  Slow TV je nový formát, který nelze sledovat jako běžný videoklip. Níže je pár tipů, jak si vysílání co nejlépe užít.

  ŽIVÉ ZÁTIŠÍ – Uklidňující pomalá scéna má své kouzlo a můžete si ji pustit na vaší chytré televizi nebo na druhém monitoru při práci.

  DENNÍ ZPRAVODAJSTVÍ – Zkontrolujte si čas od času, co se právě děje ve vašem oblíbeném záběru. Na očekávané události se vás pokusíme předem upozornit, ale život se stejně odvíjí pokaždé jinak!

  AKČNÍ HRA – Svá pozorování můžete komentovat nebo sdílet s ostatními. S každým vysíláním navíc uvedeme nějakou konkrétní výzvu. A co víc, často můžete rovnou vyrazit na místo činu a zasáhnout do děje!

  Inspirace a technické řešení
  Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku. Českou verzi Slow TV realizujeme s pomocí různých druhů IP kamer, streamovací aplikace CamStreamer a 4G LTE sítě od O2. Za poskytnutí technologií a servisu děkujeme zvláště video expertům ze společností Axis Communications a NetRex.

  Navrhněte nové vysílání!
  Témat máme hodně, ale do Slow TV se můžete aktivně zapojit i vy. Napište nám do redakce své tipy na adresu slowtv@playtvak.cz!

 • Zašlete video

Nejnovější sestřihy SlowTV: (další videa)

Podívejte se na žně z kabiny moderní mlátičky CASE IH Axial Flow 9120

V družstvu Rostěnice a.s. máme kameru umístěnou přímo v kabině kombajnu, odborně sklízecí mlátičky, CASE IH Axial Flow 9120. Tento moderní stroj je vybavený axiálním mlátícím ústrojím a je schopný pojmout ve svém zásobníku až 10580 litrů zrna. Celý kolos je poháněný motorem o objemu 13 litrů a má jmenovitý výkon 490 koní při dodržení emisní normy Tier 4 Final. Pojezd mlátičky zajišťuje čtyřstupňová hydrostatická převodovka, což umožňuje vždy zvolit správnou pojezdovou rychlost. Standardně je poháněna přední náprava, nicméně v případě plánovaného použití v těžkých a kopcovitých podmínkách je možné sklízecí mlátičku doplnit i hnanou zadní nápravou. V případě zájmu je možné přední nápravu mlátičky osadit pasovými jednotkami přímo z výroby. Maximální rychlost stroje při pohybu na pozemní komunikaci je 30 km/h.

Tradičním srdcem každé mlátičky CASE IH je od samého počátku výroby v roce 1977 jednorotorové řešení Axial Flow, které vyniká v šetrnosti mlátícího i separačního ústrojí. V přední části rotoru dochází k mlácení způsobem „zrno o zrno“, což omezuje ztráty a zajišťuje maximální kvalitu zrna. V zadní části rotoru probíhá separace pomocí odstředivé síly. Obsluha stroje může pohodlně přímo z kabiny volit mezi drcením a řádkováním slámy, přičemž celý proces přenastavení mlátičky trvá méně než minutu. V případě nutnosti je stroj schopný pracovat i za zhoršených světelných podmínek díky světlometům pokrývajícím celou pracovní plochu i důležité části stroje samotného.

         

Technické řešení

Pro tento přímý přenos používáme speciální streamovací sadu s IP kamerou AXIS Q3515 -LVE. Streamovací aplikace CamStreamer 2.0 běžící uvnitř kamery zajišťuje vysílání přímo na server Playtvak.cz. Provozní údaje stroje jsou zprostředkované skrze systém ITineris od společnosti Agri-precision.

    

Sdílejte:
 • Facebook
 • Google+
 • Twitter

KomentářeOnline na SlowTV

 • jez_zlata_koruna-logo

  Sjíždění jezu Zlatá koruna

  191 536 zhlédnutí
 • kombajn_small

  Léto zemědělce

  29 526 zhlédnutí
 • veverky_logo_small_nu

  Krmítko pro veverky

  72 742 zhlédnutí
 • Planespotting

  Planespotting

  16 569 176 zhlédnutí
 • Transportní loď na Labi.

  Loď RIO 2 brázdí vody Labe

  3 586 694 zhlédnutí
 • mazacka logo

  Mazací tramvaj jede Prahou

  3 679 142 zhlédnutí
 • Hlavní nádraží v Praze
 • potakova fotka