Hlavní nádraží v Praze

On-line reportáž

Aktualizovat
12:31
21.7. S radostí oznamujeme výměnu mikrofonu a obnovení zvuku z hlavního nádraží. Děkujeme všem fanouškům za trpělivost.
09:25
17.7. V pátek kolega vyměnil mikrofon, ale chrčí. Víme o tom a pracujeme na opravě. Děkujeme za pochopení.
12:43
14.7. Dnes byl opět na místě náš technik a pokračoval v řešení složitější situace. Doufáme že nejpozději v pondělí pojede zvuk.
15:09
12.7. Od včerejšího dne máme výpadek zvuku, obraz se nám podařilo obnovit. Porouchal se nám mikrofon, který musíme jít vyměnit, ale již brzy vše pojede, jak má. Děkujeme za pochopení.
16.6. Po úspěšných přenosech z Hlavního nádraží v Praze a z Ousteckého nádraží jsme připravili další stream pro šotouše. Tentokrát z nádraží v Čerčanech. Věříme, že se vám bude líbit. Sledovat ho můžete na tomto odkazu. :
Čerčany

Čerčany | foto: Slow TV

09:10
15.6. V emailech nám posíláte nápady kam dál chcete dát kamery. Děkujeme vám za ně, je to skvělá zpráva, že chcete více takových streamů. Pokud náhodou přes dané nádraží jezdíte, udělejte nám prosím pár fotografií z lokace, ať se můžeme snáz rozhodovat kam ano a kam to nemá smysl. Děkujeme za vaši podporu!
12:28
27.5. Vážení přátelé, z důvodu konání akce v prostorách budovy Hl. Nádraží jsme vypnuli na víkend zvuk v tomto streamu. V pondělí ho opět zapneme. Děkujeme za pochopení.